مشاوره و سفارش

انواع کفش

کفش های مردانه و زنانه به طور خلاصه به چند دسته تقسیم می شود. کفش ها به دسته های اسپرت و کتانی،مجلسی و دمپایی و صندل تقسیم بندی شده و به تولید می رسند. ما با طراحی بروز به تولید انواع کفش پرداخته ایم.

پخش عمده کفش مجلسی آرسس گام
فروش عمده کفش اینترنتی آرسس گام

پخش عمده کفش

ما علاوه بر این که تولید کفش های مختلف را انجام می دهیم به فروش و پخش عمده آن نیز مشغولیم. ارسالی های ما به سراسر کشور همه روزه انجام می شود و سفارشات شما را از هر نقطه ایران پذیرا هستیم.

همچنین شما اگر کفش خاصی را برای خرید مدنظر دارید می توانید تصویر آن را برای کارشناس فروش مجموعه در پیام رسان های مختلف ارسال کرده تا در اسرع وقت بهترین قیمت به شما اعلام شود.

کانال ما در روبیکا، تلگرام و ایتا

تمامی کفش ها و تولیدات ما در کانال ما قرار گرفته. شما می توانید ما را در روبیکا، ایتا و تلگرام دنبال کنید تا جدیدترین مدل های تولید شده را ببینید.

آدرس کانال ما در ایتا، روبیکا و تلگرام: arcesgam@

عمده فروشی کفش چرمی زنانه و مردانه آرسس گام

ارتباط با مشاور فروش

پاسخگوی روبیکا، ایتا و تلگرام: akbarian_co@

درباره ما :

آرسس گام با سابقه ای درخشان، فعالیت خود را در خصوص تولید و فروش انواع کفش آغاز نمود. اهداف ما، رونق فعالیت های تجاری حوزه کفش در سراسر ایران و نیز در بازارهای صادراتی است. این شرکت با استفاده از فناوری روز اقدام به عرضه و فروش انواع کفش های مجلسی و اسپرت با کیفیت تضمینی نموده و با دراختیار داشتن تیم فروش به روز و پرسنل مجرب، باعث شده تا به بهترین نحوممکن محصولات خود را در بازار عرضه نماید. از خصوصیات مهم این مجموعه،تنوع بالا،عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات دربهترین زمان ممکن می باشد. اولویت ما،جلب رضایت مشتری و تجربه خرید عالی در ذهن مشتریان عزیز است.

پخش کفش اسپرت و کتانی عمده آرسس گام

مشاور فروش مجموعه آرسس گام

مهندس اکبریان

پاسخگوی روبیکا، تلگرام و ایتا: akbarian_co@

مدیر عامل:

امیررضا اکبری

توجه : تمامی واریزی ها به حساب مدیر عامل انجام میشود.

Call Now Buttonتماس بگیرید