ما را در فضای مجازی دنبال کنید

برای دیدن نمونه کفش ها، کانال ما را در پیام رسان های زیر دنبال کنید:

روبیکا1روبیکاایتا1ایتاتلگرام1تلگرام

توزیع کننده بهترین چرم گاوی خام عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش شناخت چرم طبیعی از چرم مصنوعیصادرات بهترین چرم گاوی خام عمده
چرم گاوی خام عمده

چرم گاوی خام عمده از رایج ترین نمونه های چرم داخل کشور است که بعد از تولید بلافاصله به نقاط مختلف کشور توزیع می شود، پخش انبوه چرم گاوی خام در داخل کشور به روش‌ های گوناگونی انجام می شود و انتخاب هر کدام از این روش ها نیز بر عهده پخش کنندگان می باشد البته پخش کننده این نمونه چرم گاوی را به روش‌ هایی پخش می کند که سبب افزایش رضایت متقاضی از خرید این نمونه چرم های گاوی شود.

چرم گاوی خام عمده

روش شناخت چرم طبیعی از چرم مصنوعی

چرم گاوی خام عمده یکی از نکاتی که متقاضیان زیادی باید به آن ها دقت کنند آشنایی با صفر تا صد تولید چرم گاوی می باشد، چرم های گاوی به روش‌ های صنعتی تولید می شوند اما تولید چرم گاوی به روش‌ صنعتی نیز برای متقاضیان بسیار مهم است زیرا این روش ها نیز هر کدام چرم گاوی را با کیفیتی متفاوت تولید می کند.

مطمئنا می دانید که چرم گاوی، از پوست گاو تولید میشود. ولی بعد از جدا شدن پوست از گوشت، فرایندی سخت و زمانبر بر روی پوست گاو انجام می شود که آن را به جرم تبدیل می کند، در دباغی این کار انجام میشود و در آن به روش‌ های مختلفی پروتئین موجود در پوست ازبین رفته و تجزیه می شود و در نهایت پوست به چرم های خشک و بدون رطوبت تبدیل می شود.

پوست از چندین لایه برخوردار است و از هر کدام از آن ها نوعی چرم به دست می آورند برای مثال چرم های گاوی خام از یک لایه پوست به دست می آیند و چند نمونه چرم دیگر نیز وجود دارد که از لایه زیرین یا لایه بالای پوست به دست می آید اما بعد از دباغی رنگرزی چرم بسیار مهم است.

رنگریزی به ۲ حالت انجام می شود، حالت اول: رنگ به کاملا در چرم نفوذ می کند و ماندگاری آن هم افزایش پیدا میکند.

حالت دوم: رنگ فقط بر روی سطح چرم نفوذ می کند.

صادرات بهترین چرم گاوی خام عمده

چرم گاوی خام عمده صادرات چرم گاوی خام عمده با بالاترین کیفیت عالی و کمترین قیمت به کل بازار های جهان عرضه می کند و این موضوع نیز بر روی رضایت آن ها موثر است اما پخش چرم در بازار های داخلی به توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که این چرم ها دارند به طور عمده و خرده انجام می‌ شود.

توزیع کننده چرم مستقیم و اینترنتی یکی از رایج ترین روش هایی است که در آن هزینه های حمل و نقل و تعداد واسطه ها به حداقل می رسد و این موضوع نیز باعث می شود متقاضیان از مناسب ترین قیمت این نمونه چرم های گاوی برخوردار شوند.

مشاور فروش: مهندس اکبرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آرسس گام شما را به خرید عمده انواع کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید