ما را در فضای مجازی دنبال کنید

برای دیدن نمونه کفش ها، کانال ما را در پیام رسان های زیر دنبال کنید:

روبیکا1روبیکاایتا1ایتاتلگرام1تلگرام

فروش چرم طبیعی اشبالت | قیمت خرید آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرم اشپالت گاوی چیست؟خرید اینترنتی چرم طبیعی اشبالتروش های نگهداری از چرم پرز دارمرکز فروش چرم طبیعی اشبالت در تهرانقیمت پارچه اشبالتقیمت چرم آستر اشبالت یا اشبالت آستریفروش چرم طبیعی اشبالت در تبریزتفاوت چرم جیر و اشبالت؟قیمت چرم طبیعی اشبالت و خرید مستقیم آنخرید مستقیم چرم اشبالت از کارخانه تولیدی آن
چرم طبیعی اشبالت

برای خرید به صورت عمده از کارخانه تولیدی چرم طبیعی اشبالت با ما در ارتباط باشید تا شما را در این امر یاری نمایم و بتوانیم بهترین مدل چرم را به شما معرفی کنیم تا خرید مقرون به صرفه و مناسب داشته باشید. این چرم دوستدار و طرفدار بسیار زیادی دارد و در صنایع مختلف، این چرم استفاده بسیار زیادی می شود. در ادامه این مقاله می‌توانید همراه ما باشید تا بتوانیم شما را بهتر با این چرم آشنا کنیم.

چرم طبیعی اشبالت

 

چرم اشپالت گاوی چیست؟

خصوصیت اصلی این چرم پرزدار بودن آن می باشد که با بقیه چرم ها که سطح آن صاف است متفاوت است و به راحتی از دیگر چرم ها تشخیص داده می‌شود. این چرم با استفاده از پوست گاو و یا گوساله تولید شده و با هیچ پوست دیگری نمی توان تولید چرم طبیعی اشبالت را انجام داد. از لحاظ ضخامت هم تنوع بسیار زیادی دارد. تنها چرمی که طیف رنگی بسیار گسترده و بزرگی در طیف رنگی مختلف در حال تولید دارد، همین چرم می‌باشد.

 

در خرید چرم طبیعی اشبالت باید دقت کنید که این موارد را اطلاع داشته باشید و حتی اگر رنگ مورد نظر شما موجود نبود، آن رنگ در تیراژ مورد نظر شما تولید خواهد شد و به شما ارائه می شود.

 

شاید در بازار دیده باشید که بعضی از تولید کننده ها این چرم را اشپالت صدا می زنند، این هم درست است و یکی از از نام های دیگر این چرم می باشد که بیشتر، نام اشبالت در بین تولید کننده ها و بازار مرسوم است. از لحاظ کاربرد هم باید بدانید که کاربرد این چرم بسیار بالاست و در حوزه‌های مختلف قابل استفاده می باشد. حتی برای دستکش های ایمنی هم از این چرم استفاده می کنند.

 

چرم طبیعی اشبالت

خرید اینترنتی چرم طبیعی اشبالت

تمامی تولید کننده های محصولات چرمی امروزه دیگر به مراکز حضوری مراجعه نمی کنند و با وجود اینترنت که کارها را بسیار آسان کرده است دیگر نیازی به حضور ندارند و در اینترنت سفارش خود را ثبت می نمایند.

 

همچنین چرم ها برای این تولیدکننده ها ارسال می شود و در این روش خرید دیگر به هیچ عنوان دغدغه دیگری را نخواهند داشت. اینترنت محل بیشتر کسب و کارها است و یکی از این کسب و کارها، شرکت‌های بازرگانی هستند که به فروش چرم طبیعی اشبالت به صورت عمده فعالیت می کنند.

 

ما در اینترنت بستر بسیار خوبی را فراهم کرده ایم تا به روش‌ های مختلفی بتوانید با ما ارتباط بگیرید. هر روز در حال تلاش و کسب تجربه هستیم تا بتوانیم بازار را توسعه دهیم و راه‌های ارتباطی بیشتری را با مشتریان خود ایجاد نماییم. در خرید اینترنتی چرم طبیعی اشبالت هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید به صورت عمده و با حداقل خرید (یک بسته) سفارش خود را ثبت کنید.

 

چرم طبیعی اشبالت

روش های نگهداری از چرم پرز دار

به طور کلی روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما بتوانید نگهداری چرم را انجام دهید. ولی چون این چرم به صورت پرز دار فرآوری‌شده، روش های نگهداری آن با دیگر چرم ها کمی تفاوت دارد. زمانی که خرید چرم طبیعی اشبالت را انجام می دهید باید از روش‌های نگهداری آن هم اطلاع داشته باشید.

 

اگر چرم اشبالت شما دارای چربی و رطوبت آب شده باید اول با یک دستمال رطوبت و چربی آن را گرفته، برای از بین بردن چربی بر روی چرم باید از پودر تالک استفاده کنید. به دلیل پرزدار بودن چرم، باید آن را در مقابل باران یا آب قرار ندهید، زیرا در مقابل آب و رطوبت واکنش نشان می دهد و برای این کار هم می توانید از یک راه حل استفاده کنید که استفاده از اسپری ضد آب قبل از رفتن به باران می باشد.

 

از گرمای غیر طبیعی مثل سشوار برای خشک کردن رطوبت چرم استفاده نکنید، چون به مشکل میخورید. بگذارید به صورت طبیعی و در هوای گرم ،خشک شود. این چرم به طور کلی مقاومت بسیار زیادی در مقابل نور آفتاب دارد. اگر چرم هم کثیف شده می‌توانید از برس استفاده کنید و چرم را تمیز کنید.

 

 چرم طبیعی اشبالت

مرکز فروش چرم طبیعی اشبالت در تهران

تهران عرضه‌کننده بسیار زیادی دارد که میتواند به شما چرم اشبالت را در مدل های طبیعی و مصنوعی ارائه دهد. اگر خواهان آن هستید که در رنگ بندی مختلف خرید چرم طبیعی اشبالت را انجام دهید باید به شرکت بازرگانی که کار تولید این مدل چرم را انجام می‌دهد، مراجعه کنید و درخواست تولید آن را در تیراژی که مد نظرتان است بدهید.

 

همان طور که گفتیم مراکز فروش چرم طبیعی اشبالت در تهران، تعداد بسیار بالای دارد.  اگر شما می خواهید که بدون واسطه خرید را انجام دهید، سایت هایی در اینترنت وجود دارند که کار پخش مستقیم چرم طبیعی را انجام می دهند و انواع چرم را به مشتریان عرضه می نماید. همچنین ارسال آنها به سراسر کشور ایران می باشد. شرکت ما یکی از این شرکت هاست که می تواند به شما این مدل چرم را در ضخامت های مختلف و در کیفیت های مختلف عرضه‌نماید.

 

چرمی که به صورت خام، دباغی می شود ضخامت بسیار زیادی دارد ولی بعد از اینکه در خط تولید قرار گرفت، ضخامت آن کمتر می‌ شود. برای همین ما هیچ مشکلی برای این که بتوانیم چرم را در ضخامتی که شما مد نظر دارید تولید کنیم، نداریم. این چرم بیشتر برای کیف و کفش استفاده می‌شود و مدل صفحه خورده آن هم وجود دارد که استفاده زیادی در صنایع مختلف می‌شود.

چرم طبیعی اشبالت

قیمت پارچه اشبالت

در بین چرم های اشبالت، دو چرم داریم که یک مدل آن طبیعی و مدل دیگر آن مصنوعی می باشد. برای اینکه قیمت پارچه اشبالت را به دست آورید باید مدل مصنوعی آن را قیمت بگیرید. از لحاظ مقایسه که مطمئن باشید به هیچ عنوان کیفیت چرم طبیعی اشبالت قابل مقایسه با چرم مصنوعی اشبالت نخواهد بود.

 

مطمئناً عمر مدل مصنوعی این چرم بسیار پایین می باشد و به هیچ عنوان نمی توان با مدل طبیعی رقابت کند. به خاطر اینکه مدل طبیعی آن کیفیت بسیار بالایی دارد. صنایع بزرگ دنیا در حال استفاده از مدل طبیعی آن هستند و مدل مصنوعی آن را به خاطر ارزان بودن قیمت، بعضی از تولیدی ها استفاده میکنند. البته ما به خاطر اینکه می‌توانیم بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه برای شما چرم مصنوعی را هم ارسال کنیم، از این بابت مشکلی نداریم.

 

ولی به شما پیشنهاد نمی دهیم که مدل مصنوعی آن را خریداری کنید زیرا اگر یکبار مدل طبیعی آن را بخرید به هیچ عنوان به سمت مدل مصنوعی آن نخواهید رفت. قیمت های متفاوتی در این چرم وجود دارد که برای دریافت آن باید با ما ارتباط بگیرید.

 

قیمت چرم طبیعی اشبالت طبیعی بسیار بالاتر از چرم مصنوعی آن خواهد بود. کیفیت موادی که در تولید مدل طبیعی آن به کار رفته و پوست طبیعی که در تولید آن به کار می رود باعث شده تا قیمت آن افزایش پیدا کند. اگر پیشنهاد ما را میخواهید، ما به شما پیشنهاد می دهیم که مدل طبیعی آن را خریداری کنید.

 

چرم طبیعی اشبالت

قیمت چرم آستر اشبالت یا اشبالت آستری

شما به دو صورت می‌توانید چرم آستری را خریداری کنید. در اولین حالت می‌توانید خرید چرم طبیعی اشبالت آستری را انجام دهید که مطمئناً بهتر از چرم مصنوعی و مدل مصنوعی آن خواهد بود. در حالت دوم می توانید مدل مصنوعی آن که به آن آستر اشبالت می‌گویند را خریداری کنید و از آن استفاده کنید. مدل مصنوعی بصورت متری به فروش میرسد.

 

باز هم اگر نظر کارشناسان شرکت ما را میخواهید بدانید، مدل طبیعی آن بهترین گزینه برای تولید شما است و می توانید بهترین نمونه محصولات را با مدل طبیعی آن تولید کنید. انتخاب رنگ شما به دلخواه می باشد و حتی سفارش تولید را هم قبول می‌کنیم و تمامی قیمت های ما قیمت تولید است.

 

چرم طبیعی اشبالت

فروش چرم طبیعی اشبالت در تبریز

تبریز به گونه‌های مختلف چرم اشبالت را در بازار عرضه می کند و یک مدل آن اینترنتی است که با استفاده از شرکت های بازرگانی، کار فروش آن ها را انجام می‌دهند. چرم طبیعی اشبالت در تبریز به دو گونه تولید می شود.

 

اولین نمونه که شاید اطلاعات زیادی در رابطه با آن نداشته باشید چرم اشبالت صفحه خورده می باشد. حالا شاید برای شما سوال پیش آید که آیا چرم اشبالت صفحه خورده چیست؟ یک نمونه تصویر از آن را در پایین مشاهده میکنید و کاملا متوجه می شوید که منظور ما چیست.

چرم طبیعی اشبالت

 

چرم اشبالت صفحه خورده یا فلوتر یا ساده در طرح های مختلفی تولید می شود و خوبی آن، ارزان بودن قیمت چرم می باشد. اگر خواسته باشید مدل فلوتر گاوی را تهیه کنید، مطمئناً باید بهای بیشتری بپردازید ولی با خرید مدل اشبالت فلوتر که دقیق شبیه به مدل گاوی فلوتر میباشد با پرداختن بهای کمتری می توانید آن را خریداری کنید.

 

فروش چرم طبیعی اشبالت مدل عادی، که حالت پرزدار می باشد هم بسیار عالی است و در محصولات بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر این چرم را به صورت سفارشی تولید میکنند و شما باید برای سفارش تولید یا خرید آن با ما ارتباط بگیرید، تا ما بتوانیم شما را در این رابطه بیشتر راهنمایی کنیم.

 

چرم طبیعی اشبالت

تفاوت چرم جیر و اشبالت؟

افراد زیادی فکر می‌ کنند که چرم جیر و اشبالت یک مدل هستند و هیچ تفاوتی با هم ندارند. همچنین از یک مواد برای تولید آن ها استفاده می شود. اما این گونه نیست برای اینکه چرم جیر کیفیت بسیار بالاتری نسبت به چرم اشبالت دارد.

 

به طور کلی ما تفاوت خاصی در بین این دو چرم نمی بینیم و از نظر ظاهری مثل هم هستند. ولی اگر خواسته باشید از لحاظ دوام و مقاومت مقایسه کنید با اینکه از یک لایه که لایه جیر هست تولید می شود، کیفیت چرم جیر از مدل اشبالت بسیار بالاتر است. ولی به طور کلی چیزی که در بین تولید کننده ها مرسوم می باش، چرم اشبالت است و استفاده بسیار زیادی از این چرم در صنایع می شود.

 

 

چرم طبیعی اشبالت

قیمت چرم طبیعی اشبالت و خرید مستقیم آن

اگر در حوزه چرم مشغول به فعالیت باشید متوجه خواهید شد که هر چرمی که درخواست می کنید، طبقه بندی آن توسط کیفیت انجام شده و مدل های مختلفی موجود است. لازم به ذکر است که چرم اشبالت همینگونه طبقه‌بندی می‌شود و در مدل‌های بسیار با کیفیت و بسیار ضعیف قیمت ها متغیر است. به عنوان مثال، یک مدل چرم وجود دارد که برای دستکش های ایمنی استفاده می‌شود .

 

همچنین هیچ رنگ‌آمیزی در آن وجود ندارد و کیفیت آن پایین می باشد. مطمئناً با این اوصاف قیمت بسیار پایینی خواهد داشت. ولی یک مدل چرم طبیعی اشبالت وجود دارد که کیفیت بسیار بالایی دارد و برای تولید محصولاتی مثل کیف و کفش از آن استفاده می‌شود. قطعاً این مدل قیمت بسیار بالاتری خواهد داشت و به صورت فوت یا پا به فروش خواهد رسید. این مثال ها را را برای شما زدیم تا اطلاع داشته باشید که قیمت چرم طبیعی اشبالت را نمی توان در سایت درج کرد. برای اینکه طبقه‌بندی‌های بسیار زیادی دارد و در هر تولید، قیمت تفاوت می کند.

 

شما برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان فروش شرکت ما در ارتباط باشید و از راه‌های ارتباطی مختلفی که برای شما قرار داده ایم با ما ارتباط بگیرید.

 

چرم طبیعی اشبالت

خرید مستقیم چرم اشبالت از کارخانه تولیدی آن

شما با دسترسی داشتن به شرکت های بازرگانی می توانید خرید مستقیم چرم طبیعی اشبالت را از کارخانه آن انجام دهید و سفارش تولید را هم ثبت کنید. مهم این است که چگونه به این شرکت ها دسترسی داشته باشیم؟

 

قبلاً مطمئناً فردی که به دنبال شرکت های بازرگانی و شرکت های پخش بدون واسطه چرم بود به صورت حضوری به شهرها مسافرت می کرد و به دنبال دفتر فروش آنها بود. در این مورد به موفقیت خاصی دست پیدا نمی کرد. ولی چندین سال است که اینترنت محل بسیاری از کسب و کارها شده و شرکت های بازرگانی هم در آن جا حضور پیدا کرده‌اند.

 

در این روش به راحتی می توانید با یک سرچ به تمامی اهداف خود برسید و اطلاعات تماس بسیاری از شرکت های بازرگانی پخش چرم طبیعی در کشور ایران را پیدا کنید. ما به صورت تمام وقت در خدمت شما هستیم با پاسخ تمامی سوالات شما را بدهیم و همکاری خودمان را با شما آغاز کنیم. یکی از بزرگترین شرکهای بازرگانی فروش چرم طبیعی اشبالت در ایران هستیم.

مشاور فروش: مهندس اکبرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آرسس گام شما را به خرید عمده انواع کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید