ما را در فضای مجازی دنبال کنید

برای دیدن نمونه کفش ها، کانال ما را در پیام رسان های زیر دنبال کنید:

روبیکا1روبیکاایتا1ایتاتلگرام1تلگرام

قیمت مناسب چرم گاوی فلوتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی چرم گاوی فلوترصادرکنندگان عمده چرم طبیعی

چرم گاوی فلوتر بسیار نرم و انعطاف پذیر میباشد که در کنار این ویژگی مقاومت بالایی هم در برابر پاره شدن و ساییدگی از خود نشان می‌دهد و سطحی صاف و یکنواخت دارد که تنوع رنگی هم در این چرم به فراوانی دیده می شود.

قیمت خرید چرم گاوی فلوتر بر حسب درجه کیفیت آن و همین طور میزان تولیدی که دارد محاسبه می گردد بنابراین با وجود اینکه در بین طرح‌های آن اختلاف وجود دارد نمی توان قیمت مناسبی برای تمامی انواع آن به صورت قطعی بیان کرد.

قیمت مناسب چرم گاوی فلوتر

بررسی کیفی چرم گاوی فلوتر

بررسی کیفی چرم گاوی فلوتر انواع چرم گاوی فلوتر از نظر درجه کیفیت با هم در یک سطح نمی باشند زیرا در بین آنها اختلافات فراوانی به چشم می خورد در ابتدا خوب است بدانید که منظور از فلوتر این است که بر روی چرم گاوی یک چاپ را توسط دستگاه های مخصوص انجام می دهند که با توجه به سایز دستگاه مشاهده می‌کنیم بر سطح چرم دانه های بسیار ریز تا متوسطی وجود دارد.

چرم گاوی از نظر درجه کیفیت دارای انواع مختلف می باشد و انواعی از آن که دارای ضخامت بالایی هستند به طور طبیعی نسبت به عوامل مختلف مقاومت بالایی از خود نشان می دهند در نتیجه خیلی راحت دچار پوسیدگی و یا پاره شدن نمی شوند و به خاطر مقاومت و کیفیت بالا این دسته از چرم گزینه مناسب تری برای دوخت کالاهای چرمی می باشد.

هرچه قطر و ضخامت چرم کمتر باشد به طور قطعی نازک تر خواهد بود و میزان آسیب پذیر بودن آن هم بالاتر است بنابراین انواعی از چربی که دارای ضخامت کمتری هستند به‌عنوان چرم درجه دو و درجه سه شناخته می شوند علاوه بر جنس چرم و درجه انعطاف پذیری آن که بر روی درجه کیفیت آن تاثیر فراوانی دارند نوع طرحی هم که بر روی آن قرار دارد می‌تواند تا حد زیادی نشانگر کیفیت آن باشد.

صادرکنندگان عمده چرم طبیعی

صادرکنندگان عمده چرم گاوی فلوتر صادرکنندگان عمده چرم گاوی از نوع فلوتر همیشه در زمان مناسب مقدار فراوانی از بهترین کیفیت های این چرم را در سایر نقاط صادر می کنند تا دستیابی به آن برای خریداران راحت تر باشد و با وجود اینکه امروز از چرم گاوی می توان کالاهای چرمی مختلفی را تهیه کرد بنابراین لازم است همیشه به میزان کافی در بازار وجود داشته باشد که برای این منظور صادرکنندگان همیشه بهترین نوع آن را با قیمتی مناسب صادر می کنند.

صادر کنندگانی که چرم گاوی را به صورت عمده در نقاط مختلف پخش می کنند برای آن نیز قیمتی عمده و مناسب در نظر می‌گیرند و افزون بر صادرات داخلی این چرم در کشور در مواردی هم صادرات آن را به برخی از کشورهای خارجی همسایه انجام می‌دهند و این صادرات فراوان ث می‌شود تولیدکنندگان چرم‌گاوی در جهت تلاش بیشتری انجام دهند.

مشاور فروش: مهندس اکبرزاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

آرسس گام شما را به خرید عمده انواع کفش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید